Porady

System rynnowy Rosa

System rynnowa Rosa to rynna o średnicy 125 mm i rura spustowa 90 mm oraz bogaty asortyment kształtek. Rosa oferowana jest w 3 kolorach: brązowym, grafitowym i czarnym.

logo_rosa.jpg

Schemat elementów systemu.

Zastosowanie iwydajność

Prostota montażu systemu Rosa umożliwia szybkie i niezawodneorynnowanie obiektów typu wiaty, altany czy garaże. System rynnowy Rosadoskonale sprawdza się również w budownictwie jednorodzinnym, gdzie jedną rurąspustową możemy odprowadzić wodę z powierzchni 140 m2. Wysokawydajność hydrauliczna systemu pozwala z jednej strony na ograniczenie ilościlejów i rur spustowych, wpływając wydatnie na obniżenie kosztów orynnowania ipoprawę estetyki obiektu, a przede wszystkim zapewniając ochronę elewacji przedzalewaniem nawet podczas najbardziej intensywnych opadów deszczu.

Maksymalna powierzchnia dachu [m2] jaką możnaodwodnić systemem ROSA (spadek 3 mm na 1 mb)

Walory użytkowe

Walory użytkowe systemu rynnowego Rosa, do których należyzaliczyć wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, szczelność, odporność nazmienne warunki pogodowe i wreszcie brak potrzeby większej konserwacji sprawiają,że system rynnowy Rosa gwarantuje długoletnią funkcjonalność zapewniając niezakłóconąeksploatację przez cały okres użytkowania.  Zarówno profil rynnowy z wywinięciem, jak ikształt poszczególnych elementów sprawiają, że system rynnowy Rosa stanowieleganckie wykończenie linii dachu, wpływając wyraźnie na podniesienie estetykicałego budynku. Zastosowany materiał (PVC-U) doskonale sprawdza się podczaszmiennych warunków atmosferycznych - od największego nasłonecznienia, doobfitych opadów śniegu.

Zagospodarowanie wodydeszczowej

System rynnowy Rosa znakomicie nadaje się do podłączeniainstalacji zagospodarowania wody deszczowej. Dostępne na rynku zbiorniki nadeszczówkę czy skrzynki rozsączające mogą stanowić doskonałe uzupełnieniesystemu rynnowego, który w ten sposób przyczyni się do kolejnych oszczędności(wykorzystanie zgromadzonej wody np. do podlewania ogrodu). Nie bez znaczenia będzierównież fakt pozytywnego oddziaływania na środowisko.

Więcej na www.rynnarosa.pl

Porady

Trwa ładowanie...

Inspiracje

Trwa ładowanie...