Porady

PROfesjonalne narzędzia w Twoim warsztacie

Narzędzia używane przez profesjonalnych mechaników samochodowych znajdą zastosowanie również w przydomowym warsztacie. Wystarczy sięgnąć po te właściwe, aby nie wydrenować kieszeni, a jednocześnie cieszyć się niezawodnym sprzętem. Będziemy nim pracować sprawnie i wydajnie przez długie lata. Narzędzia ręczne to podstawowe wyposażenie nie tylko serwisu, lecz także domowego warsztatu. Kompletując ekwipunek z głową, możemy stać się posiadaczami niezawodnych kluczy czy elektronarzędzi bez nadmiernego obciążania domowego budżetu.

3600_x_1500.jpg

Auto w górę!

W naszej narzędziowni nie możezabraknąć przenośnego podnośnika hydraulicznego, który umożliwi  np. sprawną zmianę koła. – Urządzenia te występują w wielu wariantach.Najważniejszą różnicującą je cechą jest udźwig – tłumaczy Emil Sieligowski,Brand Manager marki dedykowanychprofesjonalistom narzędzi PROLINE, które znajdują się na wyposażeniuwyspecjalizowanych warsztatów – W serwisachczęsto spotkać możemy podnośniki typu „żaba”, czyli zaopatrzone w kółka.Pozwalają one z łatwością wprowadzić urządzenie pod samochód – dodajeekspert. Tego typu sprzęt umożliwia podniesienie ciężarów od 2 do 3 ton,na wysokość od 15 do około 40 cm.  Dobrympomysłem jest również zakup małego podnośnika hydraulicznego słupkowego, którybędzie stale przewożony w samochodzie.

Profesjonalny klucz w dłoń!

Kolejną grupą narzędzi, bez których nie obejdzie się żaden mechanik sąklucze. Dobrym przykładem wysokiej jakości sprzętu jest np. rodzina kluczyPROLINE HD. Wykonane z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej są kute, chromowanei satynowane.  – Klucze PROLINE HD spełniają restrykcyjnenormy dotyczące wymiarów i wytrzymałości. Ich maksymalny moment aż o 60%przewyższa wymogi stawiane przez niemiecką normę DIN 899 i amerykańskąANSI – wyjaśnia Emil Sieligowski. W  ofercie kluczy PROLINE HDdostępne są wszystkie najpopularniejsze typy tych narzędzi. W zależności odnaszych potrzeb, można je nabyć zarówno pojedynczo, jak i w zestawach.

Porządek to podstawa

Właściciele profesjonalnychserwisów często decydują się na zakup kompletnie wyposażonych szafeknarzędziowych. Z myślą o specjalistach, PROLINE przygotował cztery w pełniwyposażone szafki.Do wyboru są dwieszafki siedmioszufladowe oraz po jednym modelu odpowiednio z sześcioma ipięcioma szufladami. Każda z nich posiada koła zamontowane na łożyskachkulkowych. Bezpieczeństwa narzędzi strzeże centralny zamek.  Wnajwiększej z szafek znajdują się 194 elementy wyposażenia. W zachowaniu ładu wnarzędziach pomogą również przenośne skrzynki narzędziowe, które posiadajątakże organizery na akcesoria.

Lista narzędzi ręcznych iakcesoriów przydatnych w przydomowym warsztacie jest długa. Możemy je jednakkompletować stopniowo. Na początek wystarczy, np. zestaw PROLINE 58092, którymoże okazać się doskonałym prezentem gwiazdkowym. Ważne jest, abyw narzędzia inwestować rozważnie i kupować wyroby firmowane przezrenomowanych producentów.

Porady

Trwa ładowanie...

Inspiracje

Trwa ładowanie...