Porady

Lato bez przekomarzania !!!

Upalne, letnie wieczory, które zamieniają się w koszmar przez wszechobecne komary, ćmy i inne owady. Skuteczną metodą na pozbycie się insektów są lampy owadobójcze, dzięki którym tegoroczne lato spędzisz bez towarzystwa nieproszonych gości.

informator_czerwiec_sirerpien_2015_3.jpg

Metod zwalczania owadów powstało już wiele – od tradycyjnych moskitier,świec i kadzideł antykomarowych, po spray’e i inne preparaty chroniące nasprzed złośliwym kąsaniem i żądleniem. Gdybyśmy mieli stworzyć rankingnajskuteczniejszych sposobów walki z insektami, w czołówce z pewnościąznalazłyby się lampy owadobójcze proponowane przez markę Botti Electronic.

Jak to działa?

W lampach zostaływykorzystane promieniowanie UVA wabiące muchy, komary, ćmy i inne insekty.Owady w ułamek sekundy są eliminowane pod wysokim napięciem na siatce rażącej,znajdującej się przed źródłem światła.

Na dnie lampyznajduje się zdejmowana tacka, na której zbierają się wszystkieunieszkodliwione insekty. Dzięki temu, lampa oraz miejsce, w którym się onaznajduje  przez cały czas pozostaje wczystości i porządku.

Wysoką praktycznośćlamp owadobójczych proponowanych przez markę Botti Electronic potwierdza wysokażywotność świetlówek (5-7 tys. godzin), a także możliwość dowolnego ichumieszczania – modele można postawić zarówno na powierzchniach płaskich, jak irównież zawiesić na wysokości.

Funkcjonalne, bezpieczne i pełne wdzięku.

O ich wysokiejfunkcjonalności użytkownik przekona się już po pierwszych chwilach użytkowania.Wieczór bez towarzystwa irytujących insektów, to nie jedyna zaleta tychinnowacyjnych urządzeń.

Lampy, wprzeciwieństwie do innych metod zwalczania insektów, są w 100% bezpieczne dlaśrodowiska, ludzi i zwierząt.

Ponadto, ich subtelnywygląd przypominający lampiony sprawi, że lampy będą również idealnym elementemdekoracyjnym tarasu, ogrodu, salonu, czy kuchni.

Porady

Trwa ładowanie...

Inspiracje

Trwa ładowanie...