Inspiracje

Łazienka w bieli.

Większość łazienek w polskich domach ma powierzchnie nie przekraczającą 5 m2. Mały metraż sprawia, że sięgamy po ergonomiczne meble, narożne stelaże, asymetryczne wanny. Istotna jest barwa elementów wyposażenia. Im jaśniejsza, tym pomieszczenie wydaje się optycznie większe. Biel to doskonała alternatywa dla beżów i szarości, które były dotąd najczęściej wybierane do łazienek.

łazienka biel.jpg

Biel idealnie komponuje sie z naturalnymi materiałami. Połączenie bieli z drewnem to bardzo atrakcyjne wizualnie rozwiązanie, które dodatkowo wnosi ciepło do niewielkiego wnętrza.

Biel świetnie wygląda w połączeniu z czernią czy surowością betonu.

Jeśli łazienka ma być biała od sufitu do podłogi, warto zastosować różne faktury na ścianach, np płytki gładkie na ścianie zestawić z płytkami strukturalnymi we wnęce.

Kolejna bardzo ważna rzecz to fakt, iż odcień bieli powienien być jednakowy dla wszystkich elementów aranżacji - mebli, urządzeń sanitarnych, płytek. Dobrym pomysłem jest kupno ceramiki łazienkowej od tego samego producenta. Mamy gwarancję, że umywalka nie będzie odbiegała odcieniem od np. miski ustępowej.

Inspiracje

Trwa ładowanie...

Porady

Trwa ładowanie...